HAUSm2: projektowanie oraz konstruowanie nowoczesnych domów kanadyjskich

HAUSm2 to firma wykonująca projekty a także budująca modernistyczne domy szkieletowe. Parę lat obycia w tworzeniu obiektów z drewna w technice szkieletowej sprawia, iż wszystkie projekty są warte zauważenia. Sam dorobek firmowy umieszczony na stronie internetowej w 100% to ukazuje. Proponowane dom szkieletowy wyróżnia najwyższa wytrzymałość, gdyż zrobione są z doskonałych jakościowo tworzyw, a konstrukcja zrobiona jest z dbałością o najmniejsze detale.

Klasycznie opracowana propozycja sprzedażowa zawiera zbudowanie domu z tego typu elementami, które podwyższą zarówno bezpieczeństwo domu, ale też jego codzienny komfort powiązany z użytkowaniem. Każda inwestycja jest traktowana w sposób indywidualny, co szczególnie motywuje kupujących. Zastosowane rozwiązania pod względem techniki i duża baza wiedzy osób zatrudnionych we wskazanej firmie sprawiają, że dom szkieletowy można w 100% dostosować do osobistych oczekiwań, zmieniając go na wiele sposobów. I to stricte wyróżnia wskazaną firmę pośród marek z konkurencji.

Domy modułowe takiego rodzaju wybudowane są nad wyraz szybko, są energooszczędne, a także są komfortowe dla otoczenia. Do wybudowania wykorzystywane jest drewno konstrukcyjne odporne na zaginanie o wartości 24 MPa. Pokrycie ścian zewnętrznych zrobiono z płyty fermacell, co pozwoli uniknąć użycia płyty kompozytowej o orientowanych wiórach płasko prasowanej. Propozycja deweloperska HAUSm2 obejmuje domy kanadyjskie: parterowe, z jednym piętrem a także rekreacyjne. Domy parterowe są doskonałym wyjściem dla osób, które zamierzają unikać chodzenia po schodach i będzie zależeć im na wglądzie do poszczególnych pokoi na jednym pułapie.

Domy z jednym piętrem posiadają mniejszą strefę zabudowy i rozdzielone są na część dzienną na parterze i na strefę odpoczynku z pokojami na poddaszu. Możliwe jest także zamówienie budynków rekreacji indywidualnej, do 70 m2 zabudowy. Nad każdym projektem czuwa kierownik budowy, a obszar prosperowania przedsiębiorstwa to w głównej mierze południowa część Polski.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić