Jak znaleźć drogową pomoc gdy zdarzy się stłuczka albo awaria

Niespodziewana awaria czy stłuczka mogą się zdarzyć na drodze każdemu. Jeżeli nawet ktoś naprawdę uważa, to zawsze można trafić na kogoś, kto nie zachowa należytej uwagi i spowoduje nieplanowane zdarzenie. Czasami po takich sytuacjach można będzie odjechać, ale często pojazd jednak nie będzie się nadawał do kontynuowania podróży. W takich też przypadkach trzeba w jakiś sposób odholować niesprawne auto, czy to do swojego domu, czy do warsztatu, w jakim zrobi się naprawę.

Najlepsza do tego celu będzie jakaś sprawdzona pomoc drogowa Lublin, która sprawnie podjedzie do miejsca zdarzenia i później odwiezie pojazd do wskazanego miejsca. Aktualnie wielu kierowców ma przy polisie OC również jakiś assistance, przez co ponosić oni nie będą musieli żadnych kosztów.

Wszystkim się bowiem zajmie ubezpieczyciel, w tym też znalezieniem kogoś, kto podstawi lawetę. Jednak jeżeli ktoś nie będzie posiadał assistance, to pomyśleć będzie musiał o tym, żeby lawetę zamówić, a potem za nią zapłacić. Dlatego też można mieć przy sobie na wszelki wypadek numery telefonów do sprawdzonych firm, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy się mogą przydać. Rzecz jasna zawsze można też będzie spróbować na miejscu czegoś poszukać, choć w dużym stresie i nerwach łatwe to może nie być. Niestety cały czas można trafić na nieuczciwe firmy, które wykorzystują ciężką sytuację poszkodowanych i chcą zarobić na nich podwyższając znacznie stawki.

Dlatego też bardzo ważną sprawą przed poproszeniem o podjechanie powinno być dokładne ustalenie kwestii finansowych. Jeżeli podane ceny będą mocno odbiegać od rynkowych, to wówczas najlepiej poszukać kogoś innego, kto zaproponuje normalniejsze warunki. Spore znaczenie również ma, szczególnie w przypadku brzydszej pogody czas, po którym tania laweta Lublin będzie w stanie dojechać na miejsce zdarzenia. Oczekiwanie na deszczu czy mrozie przez wiele godzin z pewnością przyjemne nie będzie, dlatego też warto i o ten aspekt dokładnie się dopytać.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić