Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Google analytics 4 – jakie zalety niesie uruchomienie tego narzędzia

Internet zyskał ogromną popularność w zakresie prowadzenia biznesu, dotyczy to w szczególności coraz bardziej popularnego handlu. Lecz odpowiednie planowanie działań wcale łatwe nie jest w obliczu dużej konkurencji, z tego też powodu są do tego potrzebne dokładne dane. A te uzyskać chociażby można z różnego rodzaju narzędzi analitycznych, pośród jakich od dawna najpopularniejsze jest google analytics. W ostatnim czasie została udostępniona zupełnie nowa odsłona tego narzędzia, opierająca się na całkiem nowym podejściu i dająca zupełnie nowe możliwości.

Osoby przyzwyczajone do dotychczasowej wersji z pewnością mogą być zaskoczone już po obejrzeniu panelu administracyjnego, jaki został gruntownie przebudowany. Dużo istniejących analiz zostało wyłączonych lub przeniesionych w inne miejsce, a w zamian pojawiły się nowe. Lecz znacznie więcej nowości jest jeżeli chodzi o podejście do analizy danych. Google analytics 4 dla sklepu zamiast odsłon wykorzystuje zdarzenia, co zapewnia dużo większą niezależność, a równocześnie pozwala na śledzenie na wielu platformach i urządzeniach. Co ważne, dotyczyć do będzie zarówno klasycznych internetowych stron, jak również aplikacji, jakie są coraz powszechniej stosowane. Dzięki temu każdy użytkownik może być analizowany całościowo bez względu na to, gdzie się loguje i na jakim urządzeniu, co daje dużo większe możliwości dla osób zajmujących się marketingiem i promocją.

Dużym wsparciem dla wielu posiadaczy sklepów będzie też prognozowanie zachowań odwiedzających, można na przykład oszacować prawdopodobieństwa zakupu i odejścia, i w oparciu o to klasyfikować klientów. Ponieważ prezentowane narzędzie jest zupełnie nowe i niezależne od dotychczasowego, to niezbędne będzie jego odpowiednie uruchomienie. Jeżeli kogoś interesować będzie google analytics 4 ebook, to jeżeli dysponuje odpowiednią wiedzą, to może zająć się tym sam. Szczególnie że wiadomości w tym temacie nie brakuje, dużo przydatnych można na przykład znaleźć w serwisie https://clickflow.pl/.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY