Regały do magazynów wyprodukowane przez zakład MAG – COMPLEX

Półki do magazynów wykonane przez firmę MAG – COMPLEX to wyroby praktyczne, zaliczające się do bezpiecznych i estetyczne. W związku z tym, spełnią poszczególne oczekiwania, gdy chodzi o użycie w przestrzeni magazynowej. Konsumenci mają możliwość poza nimi zaopatrzyć się także w pozostałe wyroby, dzięki czemu są w stanie zagospodarować w całości powierzchnię magazynową. Są to produkty w podkategoriach do jakich wliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Kiedy chodzi o półki, to konsumenci mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe i regały wspornikowe. Regały paletowe to chętnie wybierane produkty, z uwagi na ich uniwersalne użycie. Przewóz towaru na paletach jest podstawą w licznych dyscyplinach, w związku z czym magazyny powinny zostać do tego dostosowane. Regały paletowe są pewnym rozwiązaniem, gwarantującym szybki rozładunek. Są one skonstruowane w ten sposób, iż posiadają odporność na uderzenia wózków widłowych w ruchliwych przestrzeniach magazynu.

Zapewniają one także nośność dla większych obciążeń. Składowa konstrukcja takich regałów sprawia, że można je szybko naprawić, kiedy dla przykładu uderzy o nie wózek widłowy. Kolejną opcją w katalogu sprzedażowym są regały półkowe, czyli główny typ regału, dedykowany do obsługiwania ręcznego. Regały półkowe sprawdzają się nie tylko w obiektach magazynowych, lecz też w punktach sprzedaży i w biurowcach. Półki na których może zmieścić się towar do 700 kilogramów zaliczają się do łatwo dostępnych, a więc sprawniej wykonana jest praca w określonym obiekcie, w jakim taki regał się znajdzie.

W wypadku regałów półkowych producent również zatroszczył się o mającą modułowy charakter budowę, czyli dopasowanie regałów do własnych oczekiwań nie okaże się czymś skomplikowanym, na podobnej zasadzie jak i jego dalsza przebudowa. Poza wyrobami do jakich wliczają się regały magazynowe dostępne są też regały wsporcze, pozwalające na optymalne użycie przestrzeni magazynowej w przypadku składowania na jej terenie wyrobów o niestandardowym rozmiarze i kształcie. Każdy tego typu regał jest wytrzymały.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić