Mikrodermabrazja diamentowa jako zabieg skutecznie wpływający odmładzająco na stan skóry

Zalecenia dotyczące mikrodermabrazji diamentowej podane są przez kosmetolożki oraz dermatologów po to, żeby nie było konieczności się obawiać szkodliwych rezultatów przeprowadzonych zabiegów. Zabieg polecany jest zwłaszcza jesienią oraz zimą, lecz głębokiego złuszczania nie poleca się przeprowadzać latem, kiedy to promieniowanie ultrafioletowe odpowiadające za wakacyjną opaleniznę może doprowadzać do pojawienia się mocnych zmian.

Mikrodermabrazja diamentowa efekty otrzymuje się od razu, natomiast liczba zabiegów i ich częstotliwość zależy od konkretnego rodzaju cery. Najczęściej jest to od 6 do dziesięciu zabiegów co dwa tygodnie. Jeżeli komukolwiek zależy tylko na odświeżeniu cery, to może robić jeden zabieg, co około sześć do 8 tygodni. Zabieg trwa od dwudziestu do trzydziestu minut. Bardzo często, żeby zyskać jak najlepsze efekty mikrodermabrazję zestawia się z maskami albo z podaniem ampułek. Takie oddziaływanie sprawia bowiem, że kosmetyki nanoszone na tkankę skórną po zabiegu wnikają w nią głębiej, co pogłębia działanie zabiegu.

Mikrodermabrazja diamentowa gdańsk domaga się także tego, by o skórę w odpowiedni sposób zadbać później w warunkach domowych. Przez 2 tygodnie po zabiegu nie można się opalać. Nie jest również rekomendowane uczęszczanie na saunę oraz na solarium. Trzeba zastosować preparaty dostosowane do typu cery, a odstawić takie, które mają w składzie alkohol. Skórę po mikrodermabrazji trzeba mocno nawilżać, dopasowując do tego preparaty z kwasem hialuronowym.

Przez pewien czas po mikrodermabrazji nie należy także wykonywać depilacji na wybranym obszarze. Mikrodermabrazja diamentowa jest świetną alternatywą dla osób, które nie mogą skorzystać z peelingów chemicznych. W trakcie zabiegu przyspieszone jest krążenie krwi i limfy, co wzmacnia zdolności obronne skóry. Ze względu na rozbudzenie wytwarzania kolagenu i elastyny skóra jest zdrowsza oraz bardziej elastyczna. Kwota za usługę mikrodermabrazji w Gdańsku zależy od tego, w jakim gabinecie jest wykonana a także ile czasu potrwa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić