Pierścionki diamentowe na indywidualne zamówienie

Ekskluzywne pierścionki z diamentem proponowane przez QUEEN DIAMOND są chętnie wybierane przez konsumentki i konsumentów, jakim zależy na tym, by kupować wyłącznie jubilerskie wyroby wysokiej jakości. Każdy pierścionek z diamentem zrobiony jest odręcznie, przez doświadczonych złotników w unowocześnionej fabryce. Z tego względu opłaca przyjrzeć się udostępnionym projektom i wybrać ten pierścionek, jaki zmieści się w naszym budżecie a także będzie odpowiadać naszym preferencjom a propos tego, jak prezentuje się wizualnie.

Pierścionki takie dostępne są w przedziale cenowym od dwóch i pół tysiąca do piętnastu tysięcy złotych. Można je także dobierać po masie diamentu centralnego. Pierścionki mają dowolne prezencje oczek, od prostych po awangardowe, wobec czego można wyszukać coś w zakresie własnych preferencji lub osoby, której taki pierścionek chce się wręczyć, przykładowo w ramach pierścionka zaręczynowego.

Na każdym z pierścionków wykonanych z naturalnych diamentów umieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym zamieszczonym z boku diamentu. Kupujący mają możliwość także liczyć na darmowe grawerowanie i regulację rozmiaru pierścionka. Na pierścionki zaprezentowanej marki przyznana jest dożywotnia gwarancja. QUEEN DIAMOND to firma, która nie bez przyczyny znana jest nie tylko w kraju, ale także w Niemczech i otrzymała wiele rynkowych wyróżnień.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić