Porady z gałęzi dowolnych dziedzin prawa

Usługi z gałęzi różnych dyscyplin prawniczych oferuje adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek. Bardzo ważne jest to, że poza doradztwem adwokat zajmie się także reprezentacją zleceniodawców w sprawach. Przykładowo, interesanci indywidualni mogą liczyć na reprezentowanie w sprawach powiązanych z: rozwodem, formalnym rozstaniem w małżeństwie, alimentacją, opieką nad potomstwem, adopcją, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, rozdziałem majątku, lub kwestiami związanymi z przemocą w rodzinach. Adwokat Tarnów jest ukierunkowana do wszystkich zleceniodawców rzetelnie, angażując się oraz z empatią. Najpierw obeznaje się ze sprawą klienta, a później interpretuje ją z wzięciem pod uwagę konkretnych przepisów prawa.

Sprawy są przez nią potraktowane w sposób indywidualny, a procedura postępowania jest dopasowana do potrzeb klienta. Dlatego tak istotna jest pierwsza rozmowa. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek jest osobą skrupulatną, wobec czego zajmuje się także przygotowaniem adekwatnej dokumentacji dla wszystkich spraw, wypełniając teczkę systematycznie. Obszar usług prawnych, z których można korzystać u adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek obejmie: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości a także prawo pracy. Do biura w Tarnowie kierują się tak samo klienci prywatni, ale też przedsiębiorcy. Udzielenie rad z obszaru prawa rodzinnego i małżeńskiego to usługa bardzo często typowana.

Głównie jest to doradztwo w sprawach związanych z rozwodem, formalnym podziałem małżeństwa, rozdziałem dorobku a także przyznaniem alimentów. Naturalnie, ma miejsce również reprezentacja klientów w sprawach o separację i rozwodowych, a także w celu ustalenia opiekowania się nad potomstwem, władzy rodzicielskiej, czy przysposobienia. Klienci, jacy do tej pory zdecydowali się korzystać z usług są zadowoleni, a kancelaria adwokat Tarnów ma tylko dobre opinie.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić