Propozycja sprzedażowa rowerów elektrycznych w punkcie sprzedaży GitBike

Oferta rowerów elektrycznych w punkcie sprzedaży GitBike zawiera wyłącznie unoowcześnione i bezpieczne modele. Są to rowery zalecane klientom, którzy doceniają komfort oraz takim, którzy chociażby z powodów zdrowotnych nie mogą jechać na tradycyjnym rowerze.

Rowery elektryczne zalecane są także osobom, które preferują oszczędność, ponieważ ładowanie akumulatora jest bardziej korzystne budżetowo niż regularne tankowanie auta albo motocykla. Na dodatek rowery elektryczne rekomendowane są z uwagi na ich ekologiczność, bo nie wywołują spalin.

W GitBike można znaleźć rowery elektryczne dla kobiet oraz dla mężczyzn. Wyjątkową popularnością cieszą się również rowery dla osób starszych. W nich natężenie wspomagania może zostać dopasowane do wykazywanych zdolności fizycznych. Kolejną opcją są rowery elektryczne dla dzieci, dedykowane dla dzieci, które tyle co będą uczyć się jeżdżenia na rowerze i na przykład rodzice zamierzają je zabrać w dłuższą trasę, by się nie męczyły. Na stronie https://gitbike.pl/ można znaleźć więcej.

Oferowane są również rowery elektryczne MTB umożliwiające użycie mniejszego nakładu siły nóg, przy jednoczesnej mocnej eksploatacji górnych partii ciała. GitBike ma certyfikaty z branży RockShox oraz SR SunTour potwierdzające umiejętności mechaników. W serwisie elektryków awarie usuwane są sprawnie, a kupujący od razu dowiadują się, w jaki sposób muszą dbać o rower, żeby był on w dobrym stanie.