Sofy narożne do spania ALLMEBLO: szansa dopasowania do każdej aranżacji

Cechy rozpoznawcze wygodnych narożników wyprodukowanych przez ALLMEBLO wprost wskazują zainteresowanym zakupem klientom, że warto zdecydować się właśnie na te meble. Takie meble z tapicerki mogą różnić się również wyspecjalizowanymi sposobami produkcji. Wypełnienie wewnątrz wykonane jest z użytecznych i wytrzymałych materiałów. Wypełniacze można nad wyraz szybko odkurzyć, wyciągając z nich brudy. Bazą elementów umeblowania takich jak narożniki do spania są bloki sprężynowe i listwy z drewna, które spełniają funkcję materaca.

Klienci mają możliwość samodzielnie wybierać wypełnienia z materiałów takich jak: pianka utwardzana, formatka sprężynowa bonell, czy formatka piankowa wysokoelastyczna. Kanapy narożne, mimo że nie są klasycznymi łóżkami, pozwalają wysypiać się użytkownikom, co jest efektem ich projektu. Materiały do obić są różne i jest ich faktycznie sporo i w licznych wybarwieniach. Dlatego narożniki można bez trudności dopasować do każdego typu pomieszczeń.

Ergonomiczne rozmiary i spora ilość przestrzeni użytkowej to następne walory, obok jakich nie można przejść bez reakcji, kiedy szuka się równocześnie mebla stylowego oraz praktycznego. Narożniki idealnie sprawdzą się w nowocześnie zaprojektowanych, mniejszych domach o profilu studio. Wygląd literki L jednocześnie pozwala wyznaczyć powierzchnię do odpoczynku oraz oddzielać ją od reszty pomieszczenia. Klienci ALLMEBLO chętnie decydują się na przestronne modele z dodatkowymi modułami. Szersze podłokietniki oraz ukośne panele wyglądają wyjątkowo nowocześnie.

Producent bardziej klasyczne formy kanap narożnych proponuje zamieszczać w pokoju dziennym, a modele o opływowym kształcie, bardziej bezpieczne ze względu na konstrukcję, w pokojach dzieci oraz młodzieży. Katalog jest obszerny i obejmuje meble w wielu rozmiarach i kolorach. To przykładowo: narożniki do 200 cm, narożniki do dwustu trzydziestu cm, narożniki do trzystu cm, narożniki w kształcie podkowy, czy narożniki skandynawskie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić