Strefa Skoków: opcja zrobienia skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer

Strefa Skoków daje opcję zrobienia skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer. Skoki mają miejsce w wielu lokalizacjach i są tam różne warunki. Kwota uzależniona jest także od tego, jak i, w jakim stricte miasteczku i kiedy ma miejsce skok. Zainteresowani mają możliwość również decydować się na różne opcje. Mogą przykładowo decydować się na: sam skok, skok z filmem nakręconym przez instruktora albo skok z filmem i fotografiami wykonanymi przez jeszcze jednego pilota.

Znaczy to, iż każdy może zdecydować się stricte na tę usługę, na jakiej będzie zależeć mu najbardziej. Każdy skoki spadochronowe michałków to zdarzenie na około dziesięć minut odbywającej się w bezpiecznych warunkach ekscytacji.

Wszyscy piloci są adekwatnie przeszkoleni, a więc nie ma ryzyka, że komuś miałoby się coś stać. Tandem pilot to zawodowy instruktor spadochroniarstwa. Będzie czuwać on nad prawidłowym przebiegiem całego przelotu oraz nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma dwie czasze, główną i zapasową a także specjalny automat, który uruchomi czaszę zapasową na konkretnej wysokości w razie gdyby spadochron główny nie otwierał się prędzej. To też zwiększa bezpieczeństwo skoku w tandemie.

Aby wykonać skok w tandemie nie trzeba przejść żadnych kursów ani zrobić badań lekarskich. Są jedynie niektóre schorzenia nie będące polecane do skoku. Należy też mieć więcej aniżeli sto dwadzieścia pięć cm i ważyć mniej niż 110 kg. Jeśli spełnia się takie wymagania, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez formularz na stronie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić